Tabula
Rīga
32 66
RFS
32 59
Ventspils
32 47
Valmiera
32 46
Spartaks
32 44
Liepāja/Mogo
32 39
Jelgava
32 38
Daugavpils
32 31
Metta/LU
32 26


 


 
 

 
 
Ventspils-Liepāja-1:1. Bijām pelnījuši rakstura uzvaru. Bet…
28.04.19

FK ”Ventspils” futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta devītās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda tikās ar klubu ”Liepāja”. 86. Kurzemes derbijs sanāca ļoti saspringts, interesants un kaujiniecisks un noslēdzās neizšķirti ar rezultātu 1:1.

Neizšķirts sarūgtināja. Bet Artemiju mēs noteikti iepriecinājām!
28.04.19

“FK “Ventspils” apbēdinoši zaudēja punktus Kurzemes derbijā. Sarežģītā mača gaitā zaudējot, dzeltenzilie parādīja raksturu, otrajā puslaikā bija lielā pārsvarā, izlīdzināja rezultātu un… Bija tuvu uzvarai, bet veiksme tomēr no mums, diemžēl, novērsās.
Toties tā noteikti nenovērsās no mūsu jaunā līdzjutēja – futbolista Artemija, kurš kļuva par mūsu tradicionālā konkursa galveno varoni – apsveicam!
Mūsu pēcspēles konkursa iznākumā (FKV mājas spēlēs jūs vienmēr gaida veiksme!) noskaidrojās trīs kārtējie uzvarētāji – laimigie. Mūsu apsveikumi Kirilam un Andrim, bet īpaši – Artemijam! Tieši viņš kļuva par lieliska mūzikas pastiprinātāja ieguvēju – papildus balva no FKV prezidenta (sadarbībā ar firmu ALETE)!
Protams, visi dzeltenzilie atstāja stadionu sarūgtināti, un tomēr trīs laimīgajiem bija iemesls priekam. FKV vienmēr patīkami jums to dāvāt, godājamie līdzjutēji!
Bet tie, kuri šodien palika bez balvām, jauna iespēja būs jau pavisam drīz. Jaunā FKV mājas mačā!

Ventspils-Liepāja. Kurzemes derbijs – pirmā apļa finišs.
26.04.19

Svētdien, 28. aprīlī, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta devītās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda dzimtajās sienās uzņem mūžseno pretinieku klubu “Liepāja“. Sākums – 17:10. Nograndēs ilgi gaidītais Kurzemes derbijs, 86. Latvijas čempionāta vēsturē. Pati asākā, interesantākā un karstākā sāncensība Latvijas klubu futbolā, kura jau daudzus gadus satrauc visus līdzjutējus. Šajā reizē viss obligāti atkal būs saspringti un neatkārtojami – nepalaidiet garām! Pirmo reizi sezonā maču translēs kanālā LTV7, kas tikai apstiprina derbija svarīgumu un nozīmi. Ar kauju pret Liepājas klubu FKV noslēdz turnīra pirmo apli, un, saprotams, mēs visi gribam to izdarīt uzvaroši, vēl jo vairāk pēc lieliskās uzvaras pār RFS – jāturpina tādā pat garā. Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji – iegūstiet tradicionālās balvas, un kopā veiksmīgi noslēgsim pirmo apli, kopā uzvarēsim jaunajā Kurzemes derbijā! Uz priekšu, “Ventspils”!

Prieks visiem. Vladimiram vēl arī balva!
25.04.19

 

Dejans Vukičevičs: Parādījām sevi pa īstam!
25.04.19

”Ventspils” futbolisti teicamā stilā uzvarēja klubu RFS. Dejana Vukičevičas komanda kļuva par pirmo, kura apstādināja Rīgas kluba uzvaras gājienu. Zīmīgi, ka dzeltenzilie ambiciozo pretinieku čempionātā uzvarēja trešo reizi pēc kārtas (skaitot no pagājušās sezonas)!

Ventspils-RFS-2:0. FKV pirmais apturēja līderi!
24.04.19

Trešdien, 24. aprīlī, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta astotās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda tikās ar turnīra līderi Rīgas klubu RFS. Dzeltenzilie spīdoši aizvadīja visas 90 minūtes un pelnīti uzvarēja ar rezultātu 2:0! Bravo, FKV! Vārtus uzvarētāju labā iesita Kaspars Svārups un Tosins Aijeguns. Mačs kļuva par īpašu aizsargam Artūram Ļotčikovam, kurš debitēja virslīgā – apsveicam, Artūr! FKV kļuva par pirmo, kas apturēja līderi, pietam izdarīja to teicamā stilā. Apstāties mēs noteikti netaisāmies! Liels paldies visiem līdzjutējiem, kuri atbalstīja komandu svarīgā un sarežģītā momentā. Kopā mēs esam spēks! Uz priekšu, ”Ventspils”!

Ventspils-RFS. Kauja ar līderi. Vajag uzvarēt!
23.04.19

Trešdien, 24. aprīlī, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta astotās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda dzimtajās sienās tiksies ar Rīgas klubu RFS. Spēle notiks Centrālajā stadionā, sākums – 17:30. Ciemos pie FKV brauc turnīra līderis – tā būs aizraujoša un nepiekāpīga spēle – sišanās! Dzeltenzilajiem nav kur atkāpties, sezonas startā mēs jau esam atļāvuši sev vairākas sāpīgas kļūmes – šajā reizē visam jābūt savādāk! Vajag uzvarēt, vajag pierādīt, ka FKV – tas ir spēks, kurš turpina cīnīties par pašām augstākajām vietām. Mēs visi tam ticam, mēs visi ticam ļoti svarīgajai un vajadzīgajai uzvarai. Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji! Tad kopā uzvarēsim un apturēsim ambiciozo līderi. Uz priekšu, “Ventspils”!
   
SIA „Futbola klubs „Ventspils””
Sporta iela 7/9, Ventspils, Latvija, LV-3601
Tālr.: +371 636 81354; Fakss: +371 636 07555; E-mail: office@fkventspils.lv
Reģ. numurs: LV 41203008614; Norēķinu konts: LV43NDEA0000082432609; Nordea Bank Finland Plc, NDEALV2X